PRASA KRAWĘDZIOWA

gięcie blach o długości 3200 mm oraz nacisku 125 ton.

GILOTYNA HYDRAULICZNA

do cięcia pasów z blach stalowych, metali kolorowych i innych materiałów. Maksymalne rozmiary to 3200 mm szerokości i 8 mm grubości. Przy czym 8 mm odnosi się jedynie do weglowej budowlanej blachy stalowej.

ZLECENIA NIETYPOWE

Np.: schody metalowe, podesty pod lady przemysłowe, żyrandole, kinkiety, karnisze, zestawy kominkowe, kosze na drewno kominkowe, łóżka i szafki nocne, stoły i krzesła, skrzynie do zabudowy liczników gazowych i wodnych wykonane z blachy, kraty okienne.

URZĄDZENIA KOMUNALNE

Wykonujemy także urządzenia komunalne takie jak: barierki, ławki, stojaki dla rowerów i wygrodzenia.

STALOWE ELEMENTY PLACÓW ZABAW

Nasze wyroby spełniają bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić najmłodszym radosną i beztroską zabawę.

BALUSTRADY BALKONOWE

Wszystkie wyroby wykonujemy według potrzeb klienta zarówno ze stali czarnej, szklane, nierdzewne, kwasoodporne przeznaczone na zewnątrz, mogą być dowolnie wypełnione.

OGRODZENIA POSESJI

Nasze wieloletnie doświadczenie, gwarantuje solidność wykonania, wysoką jakość produktów oraz bogate i oryginalne wzornictwo.

LAKIEROWANIE PROSZKOWE

Lakierowaniem proszkowym zajmujemy się od 2002r. Maksymalna wielkość lakierowanych elementów wynosi: 5500x1600x900 mm.

Ogrodzenia posesji

 

Nasza oferta obejmuje projektowanie, wykonanie oraz montaż takich ogrodzeń jak:
  • ogrodzenia kute
  • ogrodzenia panelowe
  • ogrodzenia metalowe
  • bramy wjazdowe przesuwne i skrzydłowe
  • furtki wejściowe, śmietnikowe, ogrodowe i inne

Nasze wieloletnie doświadczenie, gwarantuje solidność wykonania, wysoką jakość produktów oraz bogate i oryginalne wzornictwo. Największą satysfakcją jest zaufanie zarówno klientów indywidualnych jak i firm. Do każdego zamówienia przygotowywany jest indywidualny projekt poprzedzony wizytą i dokładnym pomiarem. Ogrodzenia kute wykonujemy z prętów pełnych oraz profili zamkniętych wg zaleceń klienta. Nasze bramy i furtki wyposażone są w najlepszej klasy zamki i rygle, które to zapewniają długoletni komfort bezawaryjnej pracy.